späť

05.06.2020 Hlásenie obecného rozhlasu zo dňa 05. 06. 2020

 • Firma JUKKA bude v nedeľu, t. j. 7. júna 2020 ponúkať na predaj rôzne stromčeky ako jablone, slivky, čerešne, višne, marhule, maliny, malinočernice, černice, kanadské čučoriedky, ruže kríkové, azalky, japonské javory, magnólie, rododendrony, nektarinky, mini nektarinky a rôzne iné stromčeky za výhodné ceny. 
  Predávať sa bude v nedeľu, v čase od 13:45 - 14:30 na námestí. 
 • Predajňa bicyklov MT-SPORT v Lokci Vás pozýva na sezónny nákup bicyklov a elektrobicyklov za zľavnené ceny. Nájdete tu výber z viac ako 800 kusov bicyklov a elektrobicyklov. 
  Ku každému zakúpenému bicyklu získate darček + garančnú prehliadku do 6 mesiacov zadarmo. Odborné školenie k funkčnosti a údržbe zakúpeného bicykla je samozrejmosťou. 
  Predajňa bicyklov MT-SPORT sa nachádza v Lokci, 50 m od zástavky v smere na Dolný Kubín, v budove Gassum klubu. Kolektív predajne sa teší na Vašu návštevu. 
 • Súkromná firma ponúka na predaj obyčajné a stojaté muškáty, surfínie, milionbelsy, klinčeky, verbeny, lobelky, bidensy, gazánie, margaréty, dálie, slnečnice, tuje, šípové ruže, ibištek, magnóliu a rôzne iné kvety a okrasné stromčeky za výhodné ceny. Predávať sa bude od 09:00 - 10:00 na námestí. 
 • Elektro Sahul Vás pozýva na nákup záhradnej techniky za výborné ceny. Príďte si vybrať zo širokej ponuky kosačiek, krovinorezov, motorových píl a náradia. Do konca júna môžete využiť zľavu 5% pri nákupe nad 200 € a pri kúpe kosačky nad 150 € alebo 200 € získate olej grátis. Tešíme sa na Vás denne od 8:30 - 16:30 a v sobotu od 8:30 - 12:00.
 • Najlacnejšia drogéria a papierníctvo v polyfunkčnom dome Elektro Sahul Vás pozýva na výhodný nákup bazénov, nafukovačiek, slnečníkov, príslušenstva do vody, grilov a grilovacích potrieb, kde pri nákupe nad 30 € získate zľavu 10 %. Môžete využiť zľavu 10 % na nákup sortimentu z papierníctva a školských a kancelárskych potrieb. Tešíme sa na Vás.  

Úradna tabuľa

Obecné oznamy

Osobný údaj

Obrázok

Organizácie a spolky v obci

napiste nam podnet Pošlite nám svoje názory, podnety a pripomienky
Napísať podnet