späť

30.03.2020 Hlásenie obecného rozhlasu 30.03.2020

Vážení občania

Na základe opatrenia  Úradu verejného zdravotníctva  SR oznamujeme, že je  pre seniorov nad 65 rokov vyčlenený špeciálny nákupný čas  od 9:00 do 12:00 hod. Prosíme všetkých mladších občanov, aby v uvedenom čase nechali priestor na nákup našim seniorom,  boli voči nim ohľaduplní a správali sa zodpovedne.

Tempo COOP Jednota oznamuje občanom, že z dôvodu nariadenia úradu verejného zdravotníctva budú v predajni  regulovať počet zákazníkov.  Preto prosíme občanov o trpezlivosť a disciplínu.

Zároveň pripomíname, že je povinnosťou mať mimo svojho domu  prekryté dýchacie cesty a to  rúškom, šatkou, alebo šálom.  Takto môžeme chrániť seba ale aj druhých. Žiadame hlavne mládež, aby sa nezgrupovala na ihriskách, verejných priestranstvách a  pri prechádzke v prírode nevytvárala  skupiny.

 

Urbárski spolumajitelia obce Zákamenné oznamujú všetkým svojim členom, že valná hromada je z dôvodu karantény zrušená. Náhradný termín bude oznámený dodatočne.

 

Firma Bystričanka oznamuje občanom, že na salaši v Oravskej Lesnej majú na predaj živé jahniatka  vo váhe 10 -15 kg. Kilo živej váhy 2,70 €. Jahniatka sú k odberu ihneď. Ďalej ponúkajú ovčí syr, žinčicu. Objednávky na tel. č. 0908 939 645

Úradna tabuľa

Obecné oznamy

Osobný údaj

Obrázok

Organizácie a spolky v obci

napiste nam podnet Pošlite nám svoje názory, podnety a pripomienky
Napísať podnet