späť

29.03.2019 Hlásenie obecného rozhlasu 29.03.2019

Vážení občania

  • V sobotu 30. marca sa v čase od 7:00-22:00 hod. v Polyfunkčnom dome kultúry v Zákamennom uskutočnia prezidentské voľby. Pre voličov bude pripravený autobus, ktorý pôjde o 15:00 hod. z Poriečia, dovezie občanov k novému KD. Autobus z Vyšného konca pôjde o 15:30 hod. dovezie voličov k volebným miestnostiam a po odvolení ich dovezie späť. Občania ktorí zo zdravotných dôvodov nemôžu prísť do volebných miestností a chcú voliť, nech to nahlásia prostredníctvom svojich príbuzných jednotlivým okrskovým komisiám. Týmto občanom bude umožnené odvoliť do prenosnej volebnej urny.
  • Miestny spolok SČK a obec Zákamenné Vás srdečne pozývajú na Jarnú kvapku krvi, ktorá sa bude konať v pondelok 1. apríla 2019 od 08:00-11:00 hod. v novom kultúrnom dome v Zákamennom. Pozývame všetkých darcov a prvodarcov.
  • Urbárski spolumajitelia Obce Zákamenné zvolávajú zhromaždenie svojich členov a to v nedeľu 31. marca 2019 o 9:30 hod. v Polyfunkčnom dome kultúry v Zákamennom. Ak sa člen pozemkového spoločenstva nemôže osobne zúčastniť zhromaždenia môže splnomocniť iného člena, aby ho zastupoval pri  hlasované.
  • OZ KAPCE a obec Zákamenné pozývajú milovníkov dokumentov, cestopisov, športu a dobrodružstva na filmový festival Expedičná kamera, ktorý bude prebiehať v sobotu 30.03.2019 od 17:30 hod. v starom Kultúrnom dome v Zákamennom. Okrem filmov sa návštevníci festivalu môžu tešiť aj na zaujímavý sprievodný program. Program festivalu bude tvoriť šesť krátkometrážnych dokumentov z domácej i svetovej produkcie. Na festival zavíta aj fotograf, milovník hôr a aktivista Jozef Jurík zo Zázrivej, ktorý predstaví projekt zameraný na záchranu dreveníc v Zázrivej  i pár foto záberov zo svojich nedávnych expedícií. Festivalový večer hudobne spríjemnia mladí chalani z Novote, Tomáš Blahút a Stano Mikolajčík. Vstupné 2€.
  • Predajňa POLICOLOR - farby, laky, náradie, ktorá sa nachádza v PD Félix oproti Slovnenskej sporiteľni, Vás pozýva na nákup bielych a farebných interiérovýc farieb za výhodné akciové ceny. Predajňa je otvorená denne od 8:00 do 16:00 hod., v sobotu od 8:00 do 12:00 hod.
  • Firma AULERIA ponúka občanom nasledovné služby: čistenie peria a výroba paplónov a vankúšov, ktoré vám ušijú vo všetkých veľkostiach a na počkanie. Taktiež Vám ponúkajú aj novú sypkovinu s potlačou pierka. Čistiareň sa nachádza v bielom nákladnom aute pri starom OcÚ, svoje služby vám bude ponúkať dnes do 19:00 hod.  a zajtra od 8:00 do 19:00 hod. Firma vám taktiež poskytne dovoz aj odvoz perín, paplónov a vankúšov zdarma. Bližšie informácie získate na tel. č. 0902 229 232 alebo 0944 860 976.

Úradna tabuľa

Obecné oznamy

Osobný údaj

Obrázok

Organizácie a spolky v obci

napiste nam podnet Pošlite nám svoje názory, podnety a pripomienky
Napísať podnet