späť

22.07.2020 Hlásenie obecného rozhlasu - 22. 07. 2020

Súkromný predajca z Poľska ponúka na predaj: broskyne, jahody, maliny, banány, cibuľu, citróny, cesnak, jablká, karfiol, mrkvu, melóny, uhorky, paradajky, zemiaky, ríbezle červené aj čierne. Predávať sa bude na námestí do 11.00 hod..

 

Súkromná firma LEA ponúka na predaj záclony za výhodné ceny. V ponuke sú: farebné, biele, krajkové, oblúkové, šnúrkové a šité záclony, súpravy na okno a balkón, dekoračné a závesové látky. Predávať sa bude na námestí do 15.00 hod..

 

Súkromná podnikateľka z Čadce ponúka na predaj pánsky, dámsky a detský textil. V ponuke sú: šaty, tričká, nohavice, tielka, tepláky, kraťasy, legíny dlhé aj trojštvrťové, boxerky, spodné prádlo, ponožky, detské čiapky a rôzny iný tovar. Predávať sa bude na námestí do 13.00 hod..

 

Oznamujeme vám, že dňa 22. 07.2020, v stredu v čase 15:00 - 15:45 hod. očná optika ANPEK z Banskej Bystrice, uskutoční meranie zrakovej ostrosti zdarma, v priestoroch nového KD. Môžete si dať vymeniť sklá do vlastného rámu, alebo dať vyhotoviť komplet nové dioptrické okuliare. Ak nosíte okuliare, prineste si ich pre porovnanie so sebou. Hotové dioptrické okuliare Vám prinesú osobne.

Úradna tabuľa

Obecné oznamy

Osobný údaj

Obrázok

Organizácie a spolky v obci

napiste nam podnet Pošlite nám svoje názory, podnety a pripomienky
Napísať podnet