späť

24.07.2020 Hlásenie obecného rozhlasu - 24. 07. 2020

• Súkromný predajca z Poľska ponúka na predaj: zemiaky, paradajky, papriku, uhorky nakladačky, cuketu, mrkvu, zeler, cibuľu, kukuricu, petržlen, banány, citróny, broskyne a marhule na zaváranie, hrozno, melóny, slivky, nektárinky a hrušky. Predávať sa bude na námestí do 14.00 hod..

• Firma Bianka vás pozýva na predaj dámskeho a pánskeho textilu. V ponuke sú tričká, tielka, šaty, tuniky, sukne, tepláky, legíny, kraťasy, ponožky, šľapky, jedno aj dvojposteľové plachty, utierky na riad a veľa iného sortimentu za výhodné ceny. Predávať sa bude na námestí do 12.00 hod..

• Súkromný chovateľ zo Slovenska ponúka na predaj: 28-týždňové nosnice plemena Moravia v plnej znáške za 5,50 € / ks a 10-týždňové mládky plemena Dominant v rôznych farbách za 4,80 € / ks. Predávať sa bude od 11.00 do 11.20 pri starom KD.

• Prosíme občanov, aby vrecia so starým šatstvom nenosili za nový kultúrny dom, keďže zberné nádoby na použité šatstvo sa tam už nenachádzajú. Vrecia so starým oblečením môžete dať pred kultúrny dom na farskú charitu alebo odniesť na zberný dvor v Oraviciach. Za pochopenie ďakujeme.

 

Úradna tabuľa

Obecné oznamy

Osobný údaj

Obrázok

Organizácie a spolky v obci

napiste nam podnet Pošlite nám svoje názory, podnety a pripomienky
Napísať podnet