späť

29.07.2020 Hlásenie obecného rozhlasu - 29. 07. 2020

Súkromný predajca ponúka na predaj: slivky, marhule, hrušky, broskyne, maliny, černice, banány, hrozno, nektárinky, jablká, citróny, cibuľu, cesnak, kapustu, mrkvu, melóny, uhorky, paradajky, papriku a zemiaky. Predávať sa bude na námestí do 12.00 hod..

 

Súkromná firma Lea ponúka na predaj záclony rôznych druhoch a výškach za výhodné ceny. V ponuke sú: farebné, biele, krajkové, oblúkové, šnúrkové a šité záclony, súpravy na okno a balkón a dekoračné a závesové látky. Predávať sa bude na námestí do 15.00 hod..

 

Súkromný predajca ponúka na predaj: zabíjačkové kotliny rôznych objemov, kotlíky na guláš, smaltované hrnce, kastróle, antikorové súpravy, strúhadlá a nože na kapustu, mlynčeky na mak a orechy, mäsové mlynčeky, tortové formy, formičky, varešky, naberačky a iný rozličný tovar do domácnosti. Predávať sa bude na námestí do 15.00 hod..

 

Súkromný chovateľ bude zajtra – štvrtok, 30. júla, v čase od 10.30 do 11.00 hod. ponúkať na predaj červené nosnice z plemena Moravia za 3,- € / ks. Pri odbere 10 a viac kusov bude akciová cena 2,50 € / ks. Sliepky sú v plnej znáške a sú vhodné na ďalší chov. Predávať sa bude pri starom KD.

Úradna tabuľa

Obecné oznamy

Osobný údaj

Obrázok

Organizácie a spolky v obci

napiste nam podnet Pošlite nám svoje názory, podnety a pripomienky
Napísať podnet