späť

30.04.2019 III. ročník Haraburzy

Občianske združenie Kapce, v spolupráci s obcou Zákamenné, srdečne pozýva na III. ročník Haraburzy – blšieho trhu, kde na všetkých čaká kopec pekných, voňavých, užitočných a stále funkčných vecí, ktoré iní už nepotrebujú, ale ostatným sa zísť môžu.

Myšlienka Haraburzy započala písať históriu minulý rok v júni a má za sebou nielen premiéru, ale aj vydarený druhý ročník. Tentokrát bude pre návštevníkov, ale aj predajcov, pripravené chutné občerstvenie, kávička a tvorivé dielne (nielen pre deti).

Nás, občianske združenie Kapce, nesmierne teší vzrastajúci záujem obyvateľov Hornej Oravy o myšlienku recyklácie znovupoužiteľných vecí a oblečenia, ktorá pomáha udržať príliš vysokú spotrebu ľudí a konzumné zmýšľanie.

V prípade, že máte záujem o predaj vecí (spotrebný tovar, oblečenie, zachovalý nábytok menších rozmerov, atď...), môžete sa prihlásiť ako predajca do 10.05.2019, a to zaslaním údajov: meno, priezvisko, e-mail, tel. číslo, obec, čo chcem predávať + 3 fotky ponúkaných vecičiek na e-mail: ozkapce@gmail.com. Po prihlásení dostanete tesne pred termínom konania podujatia všetky potrebné info ohľadom predaja. Keďže bude v kultúrnom dome obmedzený počet stolov pre predávajúcich (vzhľadom na kapacitu miestnosti), prosíme o záväzné prihlásenie sa. Pre akékoľvek doplňujúce informácie sme Vám k dispozícií na telefónnych číslach: Martina Padušňáková 0907 864 866 a Jana Rusnáková 0948 544 840.

Ďakujeme, že nás a túto dobrú myšlienku podporujete a šírite ju. Dozburzovania priatelia!

 

Úradna tabuľa

Obecné oznamy

Osobný údaj

Obrázok

Organizácie a spolky v obci

napiste nam podnet Pošlite nám svoje názory, podnety a pripomienky
Napísať podnet