späť

02.08.2018 Kúp si vyradenú knihu

V uplynulých mesiacoch sa v Obecnej knižnici urobila revízia fondu, v rámci ktorej sa vyradilo 1554 knižných titulov. Ide najmä o tematicky zastaralé a opotrebované knihy, prípadne multiplikáty (rovnomenné knihy vo viacerých vydaniach).

Pod dohľadom metodičky z Oravskej knižnice A. Habovštiaka a odsúhlasení členov majetkovej komisie, sme z fondu vyradili (aj) tieto tituly (link na tabuľku / dokument). Prv, než by skončili v zbernom dvore, sme sa rozhodli ponúknuť ich na predaj za symbolické ceny (od 0,50 do 1,00€) Zákamenčanom, prípadne obyvateľom okolitých obcí, ktorí takýmto spôsobom budú môcť podporiť obnovu fondu a ďalší rozvoj knižnice. Vyzbierané peniaze sa totiž použijú na nákup nových titulov, obalov, ktoré chránia knihy pred poškodením a pod.

Zopár z vyradených kníh sa už predalo počas júnovej Haraburzy, ďalšie stále čakajú na svojich nových majiteľov. Knihy si budete môcť zakúpiť počas augusta priamo v knižnici v čase jej otváracích hodín (Po – Pia 12:00 hod. – 15:00 hod.).

Pre bližšie informácie kontaktujte knihovníčku telefonicky na 0915 675 375 alebo e-mailom na kniznicazakamenne@gmail.com.

Úradna tabuľa

Obecné oznamy

Osobný údaj

Obrázok

Organizácie a spolky v obci

napiste nam podnet Pošlite nám svoje názory, podnety a pripomienky
Napísať podnet