späť

26.10.2020 Testovanie COVID-19

Milí Zákamenčania,

zo srdca Vám chcem všetkým úprimne poďakovať za účasť na celoplošnom testovaní COVID-19.

Ďakujem za trpezlivosť, ohľaduplnosť, úžasnú súdržnosť a zodpovedný prístup k situácii, v ktorej sa momentálne nachádzame.

Počas troch dní bolo v našej obci otestovaných 3692 osôb zo 4205, z toho bolo 192 pozitívnych osôb. Testovalo sa na štyroch odberných miestach, vďaka pomoci 15 príslušníkov armády SR, 10 príslušníkov polície SR, 23 zdravotníkov, 10 dobrovoľných hasičov a 26 dobrovoľníkov z našej obce, ktorí boli ochotní obetovať svoj čas na pomoc druhým. Všetkým Vám patrí veľká vďaka.

Úradna tabuľa

Obecné oznamy

Osobný údaj

Obrázok

Organizácie a spolky v obci

napiste nam podnet Pošlite nám svoje názory, podnety a pripomienky
Napísať podnet